Sportovní den CKK - 17.9.2022

Moderátor: Lupre

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lupre
Příspěvky: 40
Registrován: 13 lis 2010, 18:18
Kontaktovat uživatele:

Sportovní den CKK - 17.9.2022

Příspěvek od Lupre »

Tenisový turnaj v rámci sportovního dne CKK jsme nemohli pořádat jako obvykle začátkem srpna z provozních důvodů, ale až v polovině září.
Samozřejmě trochu jiné počasí, ale nakonec to vše dobře dopadlo. Ač chladno, k 9 - té hod. se přihlásilo ke hře 7 tenistů. Kladem tohoto počasí bylo jen, že jsme nemuseli kropit kurt během hry.
Systém soutěže se odhlasoval na "hru každý s každým na 3 vítězné gamy", to zn., že si každý minimálně zahrál 18 gamů, což fakt stačilo, i vzhledem k tomu, že některé souboje byly opravdu velmi lité...
Zvítězil Marťas s plným počtem vítězných utkání, druhým v pořadí byl Lupre (neříkejte Darince, že jsem hrál!) a třetím byl Péťa Volejník.
Dalšímí hráči byli Jurko, Eliška, Liborek a Davídek.
Vítěz Marťas převzal 1.cenu - pixlu tenisáků, kterou však zanechal ostatním k treningu, aby se mu v budoucnu herně vyrovnali. Děkujeme!
Přidruženou soutěží bylo hodnocení domácích produktů, pomazánek, salátů, buchet a bábovek. Tekuté domácí produkty se nehodnotily, ale jen konzumovaly, byly vítězným soupeřem chladu.
Nejvíce hodnotitelských bodů získal neuvěřitelně výborný kempový salát z Davídkovy kuchařské dílny, na druhém místě Eliščina škvarková pomazánka na průběžné občerstvení a třetí místo obsadila zástupkyně majitele kurtu "Průkopník" Marky za vynikající perníkovou buchtu. Nelze přehlédnout také Péťovy okurčičky a Lucčin čaj samozřejmě výrazně ochucený.
Diváků bylo neurekom, tribuna plná a hlavně vydrželi až do konce. Každoroční grilování jsme vzhledem k počasí odepsali, jednoznačně zvítězil odchod do nejbližší hospůdky na pifko.
A dobrý, hlavně jsme se společně zahejbali, a tak to má být!

Lupre

_artis.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů