28. 2. kultúra

Moderátor: Lupre

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martas
Příspěvky: 32
Registrován: 12 led 2011, 08:05
Kontaktovat uživatele:

28. 2. kultúra

Příspěvek od Martas »

Koncert čtyř skupin v brněnském Semilassu:

https://semilasso.cz/akce/detail/15-brnensky-beatfest
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Uživatelský avatar
Martas
Příspěvky: 32
Registrován: 12 led 2011, 08:05
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. 2. kultúra

Příspěvek od Martas »

Máme jeden volný lístek. Pokud by měl někdo zájem, spojte se s Markétou Mazancovou 732 715 859.
Dá ho s velkou slevou :D :D :D .
Uživatelský avatar
Lupre
Příspěvky: 28
Registrován: 13 lis 2010, 18:18
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. 2. kultúra

Příspěvek od Lupre »

Byl jsem tam...
Marky ochořela, tak jsem dostal možnost se zučastnit BEATFESTU v Semilasse - kultura za 400! Šel jsem do toho, protože za jeden večer jsem se mohl seznámit s 4-mi kapelami, tak potřebnými pro vyplnění mého osobního portfolia sledovaných hudebních těles.
Semilasso plné, na první vystoupení "KUDLY" všichni na stojáka v sále, takže nebyla fronta na pivo - dobrý! Další "FOLKTEAM" i s tancem našich děfčic se mně líbil nejvíce. Pifko bylo rychlé. Mým úkolem bylo hlídat židle a bundy, aby si mohli našinci sem tam odpočnout a sednout k pifku. Když přišli za mnou, i já jsem měl možnost nahlédnout do sálu, zaregistrovat náladu posluchačů a hlavně podívat se na hudebníky...
Byl jsem jednoznačně nejstarším účastníkem - posluchačem. Jinak možná byli v mém věku chlapci z "ODYSSEA", fousatí, zarostlí, zanedbaní...
Marťas mně nevěřil, že su nejstarší, tak jsme se vsadili. Vyhlídl si jednoho člobrdu, začal jsem být nervozní, vypadal opravdu staře. Šel se ho dokonce zeptat na ročník, byl o 6 let mladší. Vyhrané tyčinky jsme zlikvidovali při odpočincích našinců.
Drtivá většina posluchačů čekala na produkci "PROGRES 2", údajně přišli kvůli nim. Skutečnost byla trochu jiná. Sál nebyl zcela naplněn, většina lidiček byla v předsálí a fronty na pifko dlouhé...
Poslední kapelu "LIDOPOP" jsem už nezvládl, už je asi nikdy neuvidím a neuslyším.
Tramtadadá tramtadadá, mám to za sebou. Do mého portfolia mně zbývá už jen "VYPSANÁ FIXA"!
Lupre
Uživatelský avatar
Martas
Příspěvky: 32
Registrován: 12 led 2011, 08:05
Kontaktovat uživatele:

Re: 28. 2. kultúra

Příspěvek od Martas »

Ludvo neboj, tu "VYPSANOU FIXU" ještě dáš :D :D :D
https://www.youtube.com/watch?v=oI_mDsAXMdQ
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů