Běžky Jizerky 2024 - Stará pila

Moderátor: Lupre

Odpovědět
Uživatelský avatar
Martas
Příspěvky: 32
Registrován: 12 led 2011, 08:05
Kontaktovat uživatele:

Běžky Jizerky 2024 - Stará pila

Příspěvek od Martas »

Jak již možná víte, chata Pod Bukovcem je mimo provoz (prý se bude bourat, nebo je již dokonce zbouraná). Zjišťoval jsem možnosti v okolí, které jsou finančně podobné těm, jaké byly Pod Bukovce. Vše je již obsazeno, jediný termín je 24.2 - 29.2. 2024 a to na Staré pile.
https://mapy.cz/zimni?source=firm&id=13 ... 01903&z=18
Cena s PP vychází cca na 1.000,-
Kdo by měl v tomto termínu zájem, napište, popř. mě jinak kontaktujte, abych mohl udělat rezervaci.
Uživatelský avatar
Martas
Příspěvky: 32
Registrován: 12 led 2011, 08:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžky Jizerky 2024 - Sklárna (Stará pila)

Příspěvek od Martas »

POZOR ZMĚNA.
Nakonec se Markétce od Waška podařilo sehnat penzion Sklárna a to v původním termínu začátkem února.
Nový termín je:
4.(neděle) - 10.(sobota) 2. 2024
Všichni se tam ovšem nevejdeme, takže ti, kteří se přihlásili jako poslení, budou bydlet na Staré pile.
Jedná se o Romana H., Andreu V., Markéltu M., La Blanche a Stašu D.
Všichni ostatní budou bydlet na Sklárně. Oba penziny jsou cca 200 m od sebe, takže družba bude.
Pokud by to někomu nevyhovovalo, ať mi to sdělí, máme náhradníky.
Cena na obou ubytkách je cca stejná 1115,- až 1150,- s PP + 100,- za auto (ne osobu :D )
Uživatelský avatar
Martas
Příspěvky: 32
Registrován: 12 led 2011, 08:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžky Jizerky 2024 - Stará pila

Příspěvek od Martas »

Hodnocení letošních běžek nebude moc radostné, protože většinu dnů bylo deštivo. Alespoň jsme poznali podhůří na polské straně, kam jsme vyjeli do termálních lázní a městečka Jelenia Góra. Protože předpověď slibovala na většinu týdne zase déšť, rozhodli jsme se z velké části ukončit pobyt již ve středu.
Někteří stateční zůstali, aby utužili družbu s ostravakama :D :D :D . Snad to příští rok vyjde, v dubnu má být upřesněn termín na příští rok.
Uživatelský avatar
Jurko
Příspěvky: 7
Registrován: 05 led 2011, 20:43
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžky Jizerky 2024 - Stará pila

Příspěvek od Jurko »

Předtím zkonzultuj termín s Míkovou a Zárybnickou, kdy tam bude sníh a slušný počasí😉Kontakty na děfčata mám a můžu ti je poskytnout...
Uživatelský avatar
Wassek
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2011, 10:23
Bydliště: Kníničky 736
Kontaktovat uživatele:

Re: Běžky Jizerky 2024 - Stará pila

Příspěvek od Wassek »

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: ONovotna a 2 hosti